• Home
  • GRUPA PRZEDSIĘBIORSTW
  • CERTYFIKATY
  • REFERENCJE
  • AKTUALNOŚCI
  • Kontakt
Vormann • 150 lat doświadczenia wiertniczego
150 lat doświadczenia wiertniczego

REFERENCJE

Sukces dzięki jakości

Więcej dla nas znaczy należeć do najlepszych w branży niż do największych firm.
Wszystkie zakłady firmy Vormann postawiły sobie za cel, aby przekonywać swoich klientów o wysokiej jakości pracy - za cenę odpowiadającą świadczonej usłudze. 

Tanie usługi odbijają się ujemnie na jakości, a gorsza jakość oznacza krótszą trwałość.  Oprócz tego niedokładna praca w tunelu wiertniczym stwarza wysokie niebezpieczeństwo zanieczyszczenia wód gruntowych. Wynikające z tego koszty mogą być wysokie. Coraz więcej zleceniodawców zdaje sobie sprawę z tego ryzyka i bierze to w dużej mierze pod uwagę przy zlecaniu usługi.

Stabilna wydajność dobrze funkcjonującej studni lub jednoznaczne wyniki z badań rozpoznawczych gruntu są w rezultacie najważniejsze dla klienta.
Dlatego jesteśmy dumni z tego, że wiele renomowanych firm należy do grona naszych klientów, którzy już wielokrotnie byli naszymi zleceniodawcami.

Do nich należą renomowane biura inżynierskie z różnych krajów europejskich, koncerny surowcowe jak np. polski koncern KGHM Cuprum, niemiecki RAG lub francuski ELF, koncerny chemiczne i przemysłu farb i lakierów Bayer, BASF i Evonic, koncerny budowlane jak Hochtief lub Strabag. Przedsiębiorstwa  energetyczne jak Eon i RWE, transportowe kolosy Deutsche Bahn, TGV lub Fraport, różne urzędy gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej, jak i wiele portów nad Bałtykiem. Niemieckie przedsiębiorstwa zaopatrujące w wodę RWW i Gelsenwasser, Societe des Eaux de l'Est we Francji i SWDE w Belgii oraz wiele przedsiębiorstw produkujących markowe napoje jak np. AB Inbev, Nestlé i Coca Cola.
Browary takie jak Krombacher, VeltinsKönig zaliczają się do naszych klientów, jak również koncern Langnese-Iglo lub przedsiębiorstwa mleczarskie koncernu Humana.

Na zapytania chętnie udzielamy dokładniejszych informacji, dotyczących naszych usług.


train

autobahn.1

bruecke

windrd
bayer

koenig pi

rwe
nestle


coca cola


eon

bahnRWW
hochtief


gelsenwasser


krombacher

Deutsch    English    Française    Nederlandse    Polska